Siz Degerli Müsterilerimize

İstanbul'da Hizmet Veriyoruz

Anlaşmalı Hastanemiz

Modern teknoloji ve evinizdeki konfor!

Scala Clinic olarak hastane konforunda Oksijenli Saç Ekimi işlemlerimizi yapıyoruz!

Otel Rezervasyonu

Otel Hizmeti

Seçkin misafirlerimizi kusursuz bir şekilde ağırlamak için her detayı titizlikle planlanmış kusursuz bir konfor sunuyoruz! Her türlü ihtiyaç ve talebiniz için hazırız…

VIP Transfer

Hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda havalimanından karşılayarak otellerine dinlenmesi için bırakıyoruz.

1 gün sonra saç ekimi operasyonu gerçekleştireceği anlaşmalı hastanemize götürüyoruz ve operasyon bitince yine konaklamış olduğu oteline dinlenmesi için bırakıyoruz.

Operasyondan 2 gün sonra yine hastamızı otelden alıp anlaşmalı hastanemize getirip kontrol ve yıkamasını yapıp, havalimanına bırakıyoruz. İsteyen hastalarımıza bu şekilde VIP araçlarla karşılama hizmeti sunuyoruz.

Tercümanlık Hizmeti

Scala Hair Clinic olarak hastalarımızı istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gerek gezmeleri için gerekse operasyon sürecinde kendilerini iyi ifade edebilmeleri için her dilde tercümanımız mevcuttur.

Ülkemize geldiğinizde sizin sıkıntı çekmemeniz ve her ihtiyacınızı iyi ifade edebilmeniz için sizin daima yanınızdayız.

 

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar. Bu sitede yer alan bilgiler hiç bir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Site içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Anlatılan tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; Reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email